Sokolnický program na vaší akci

Dovoluji si vám nabídnout akční sokolnický program s dravci a sovami na vaší akci, atraktivní podívanou pro malé i velké.
 Účastníme se historických akcí i soukromých prezentací na hradech a zámcích, na městských slavnostech. V historických renesančních kostýmech vám s dravci vytvoříme jedinečnou dobovou kulisu , vaši hosté si vyzkouší sokolnické umění na vlastní kůži.

Pro větší prostorové požadavky nejsme vhodní na oslavu narozenin na vaší zahrádce!

Dravce a sovy vám  předvedeme v letu v celé své kráse, vyzkoušíte si jejich přílety na sokolnickou rukavici, zažijete napínavý nácvik lovu na atrapu králíka nebo jemný dotek sovích per. Výklad k létání vám můžeme ozvučit vlastní aparaturou. Vše záleží na možnostech daného místa a vašich požadavcích. Pro létání s dravci a sovami je potřeba dostatečný otevřený prostor, travnaté místo na umístění posedů pro dravce,  odstup od rizikových objektů ( silnice, vysoké napětí, děla, lvy, skákací hrady ). Pak už potřebujeme jen slušné počasí a zaručíme vám nevšední adrenalinový zažitek !

představíme v letu 8 - 10 druhů dravců a sov

program s výkladem cca 45 minut

možnost průběžné ukázky sokolnického výcviku

dospělí i děti zažijí sokolnický výcvik dravců a sov

Ceny za naše vystoupení domlouváme individualně, podle vašich požadavků a vzdálenosti místa konání akce.
 Zároveň také přispíváte na potravu, chov a veterinární péči našich opeřených svěřenců. Pomáháte udržet v chodu jedno z řemesel, jehož vznik sahá až k úsvitu dějin - sokolnictví

Konrad von Altstetten / 13.stol.

Pro všechny vaše dotazy a rezervování termínu programu s dravci a sovami nás včas kontaktujte !   viz. Kontakt

Další fotografie z našeho sokolnického programu naleznete v Fotografie z historických akcí a na Naši dravci a sovy